Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-15-021-05-22) Audi
Tuotenumero: E90-15-021-05-22
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach + Bilstein – Tuloksena alustamarkkinoiden laadukkain sarja: B12 Pro-Kit
Soveltuvuudet
Audi – A3 SPORTBACK (8VA, 8VF)
  • Vuosimalli: 09.12 –
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 985 / 1065
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 50 mm
  • Vain autoihin, joissa takana erillisjousitus
  • Vain tyyppiin G01, G02, 0N4
Audi – A3 LIMOUSINE / SEDAN (8VS, 8VM)
  • Vuosimalli: 05.13 –
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 15 mm
  • Ei nelivetomalleihin