Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-15-021-13-22) Audi
Tuotenumero: E90-15-021-13-22
Audi – A3 SPORTBACK (8VA, 8VF)
  • Vuosimalli: 10.12 –
  • Moottori: 2.0 TDI quattro, 2.0 TFSI quattro, 40 TFSI quattro, 40 TDI quattro
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1100 / 1080
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 10 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
  • Vain autoihin, joissa takana erillisjousitus
  • Vain tyyppiin G03, G04, G05, G06, G07, 0N4
  • Vain autoihin, joissa Audi S-Line -alusta
Audi – A3 LIMOUSINE / SEDAN (8VS, 8VM)
  • Vuosimalli: 11.13 –
Audi – A3 SPORTBACK (8YA)
  • Moottori: S3 quattro
  • Madallus edessä / takana: 15-20 mm / 15-20 mm
  • Ei autoihin, joissa sähköinen vaimennuksensäätö
  • Alkuperäisen kumilevyn sijasta voi käyttää paksumpia levyjä 5Q0 512 149 G (9mm) tai 8J0 512 149 (13 mm), autoissa joissa omamassaa nostavia varusteita
  • Moottori: RS3 quattro
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 20 mm