Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-15-021-21-22) Audi
Tuotenumero: E90-15-021-21-22
Audi – A3 SPORTBACK (8VA, 8VF)
  • Vuosimalli: 09.12 –
  • Moottori: 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI, 40 TFSI, 30 TDI, 35 TDI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1075 / 1065
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
  • Vain autoihin, joissa takana erillisjousitus
  • Vain tyyppiin G03, G04, G05, G06, G07, 0N4
Audi – A3 LIMOUSINE / SEDAN (8VS, 8VM)
  • Vuosimalli: 05.13 –
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 15 mm
  • Ei nelivetomalleihin