Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-15-022-02-22) Audi
Tuotenumero: E90-15-022-02-22
Soveltuvuudet
Audi – TT (FV3, FVP)
  • Vuosimalli: 10.16 –
  • Moottori: 2.5 RS Quattro
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1095 / 920
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 15 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
  • Vain autoihin, joissa takana erillisjousitus
  • Tyyppikoodeihin G02, G06, G25, G28, G29, G32, 0N4
Audi – TT ROADSTER (FV9, FVR)
  • Vuosimalli: 10.16 –
  • Moottori: 2.5 RS Quattro