Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-20-030-04-22) BMW
Tuotenumero: E90-20-030-04-22
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach + Bilstein – Tuloksena alustamarkkinoiden laadukkain sarja: B12 Pro-Kit
Soveltuvuudet
BMW – 1 (F20)
  • Vuosimalli: 02.12 – 06.19
  • Moottori: 118 d xDrive, 120 d xDrive
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 975 / 1160
  • Madallus edessä / takana: 15 mm / 25 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
BMW – 1 (F21)
  • Vuosimalli: 02.12 –
  • Moottori: 120 d xDrive, 118d xDrive
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 25 mm
BMW – 2 COUPE (F22, F87)
  • Moottori: 220d xDrive, 228 i xDrive, 230 i xDrive
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 20 mm