Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-20-031-06-22) BMW
Tuotenumero: E90-20-031-06-22
Soveltuvuudet
BMW – 3 (F30, F80)
  • Vuosimalli: 10.11 – 10.18
  • Moottori: 335 i xDrive, 340 i xDrive, 330 d xDrive, 335 d xDrive
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1095 / 1310
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 15 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
BMW – 4 GRAN COUPE (F36)
  • Vuosimalli: 03.14 –
  • Moottori: 435 d xDrive
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 20 mm