Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-81-010-02-22) Seat
Tuotenumero: E90-81-010-02-22
965,00
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach + Bilstein – Tuloksena alustamarkkinoiden laadukkain sarja: B12 Pro-Kit
Soveltuvuudet
Seat – IBIZA IV (6J5, 6P1)
  • Vuosimalli: 03.08 – 06.17
  • Moottori: 1.0, 1.0 TSI, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4 TSI, 1.6, 1.4 TDI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0, 2.0 TDI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 960 / 840
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 25 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
Seat – IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)
  • Vuosimalli: 06.08 – 12.16
  • Ei nelivetomalleihin
  • Moottori: 1.8 TSI Cupra
  • Madallus edessä / takana: 15 mm / 10 mm
Seat – IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
  • Moottori: 1.0, 1.0 TSI, 1.2, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 1.4 TDI, 1.6 TDI
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 30 mm