Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-85-016-02-22) VW
Tuotenumero: E90-85-016-02-22
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach + Bilstein – Tuloksena alustamarkkinoiden laadukkain sarja: B12 Pro-Kit
Soveltuvuudet
Volkswagen – PASSAT (3C2)
  • Vuosimalli: 03.05 – 11.10
  • Moottori: 1.4 TSI, 1.8 TSI, 2.0 FSI, 2.0 TSI, 3.6 FSI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 BlueTDI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1180 / 1160
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
Volkswagen – PASSAT B7 (362)
  • Vuosimalli: 08.10 – 12.14
  • Moottori: 1.8 TSI, 2.0 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI
  • Ei nelivetomalleihin