Eibach B12 Pro-Kit -alustasarja (E90-85-016-10-22) VW
Tuotenumero: E90-85-016-10-22
Soveltuvuudet
Volkswagen – PASSAT (3C2)
  • Vuosimalli: 03.05 – 11.10
  • Moottori: 2.0 FSI 4motion, 3.2 FSI 4motion, 3.6 FSI 4motion, 2.0 TDI 4motion
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1180 / 1230
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
Volkswagen – PASSAT VARIANT (3C5)
  • Vuosimalli: 03.05 – 11.10
  • Moottori: 2.0 FSI 4motion, 3.2 FSI 4motion, 3.6 FSI 4motion, 2.0 TDI 4motion, 2.0 TDI 16V 4motion
Volkswagen – PASSAT B7 (362)
  • Moottori: 2.0 TDI 4motion
  • Moottori: 3.6 FSI 4motion
Volkswagen – PASSAT VARIANT (365)
  • Moottori: 2.0 TSI 4motion, 2.0 TDI 4motion