Eibach B12 Sportline -alustasarja (E95-15-007-08-22) Audi, VW
Tuotenumero: E95-15-007-08-22
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach + Bilstein – Tuloksena alustamarkkinoiden laadukkain sarja: B12 Sportline
Soveltuvuudet
Audi – A3 SPORTBACK (8PA)
  • Vuosimalli: 09.04 – 03.13
  • Moottori: 1.4 TFSI, 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 FSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1130 / 1005
  • Madallus edessä / takana: 45-50 mm / 35-40 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vain autoihin, joissa etujousijalka 55 mm
  • Vain tyyppiin G07, G08
Volkswagen – GOLF VI CABRIOLET / CONVERTIBLE (517)
  • Vuosimalli: 03.11 – 05.16
  • Moottori: 2.0 TSI, 2.0 GTI
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 15 mm
  • Ei nelivetomalleihin