Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-20-022-04-20) BMW
Tuotenumero: E10-20-022-04-20
200,00
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
BMW – 5 (F10, F18)
  • Vuosimalli: 06.09 – 10.16
  • Moottori: 520i, 523i, 528i, 530i, 535i, 518d, 520d, 525d, 530d
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1100 /
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 25 mm (Ilmajousitus)
    • Vuosimalli: 06.09 – 10.16
    • Moottori: 528i xDrive, 535i xDrive, 520d xDrive; 525d xDrive
    • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1170 /
      BMW – 5 TOURING (F11)
      • Madallus edessä / takana: 25-30 mm / 20 mm (Ilmajousitus)
        • Moottori: 528i xDrive; 535i xDrive; 520d xDrive; 525d xDrive; 530d xDrive