Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-20-034-03-22) BMW
Tuotenumero: E10-20-034-03-22
332,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
BMW – X1 (F48)
  • Vuosimalli: 09.15 –
  • Moottori: xDrive18d
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1110 kg / 1120
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
BMW – X2 (F39)
  • Vuosimalli: 11.17 –
  • Moottori: xDrive 20 i
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 25 mm