Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-20-047-02-22) BMW
Tuotenumero: E10-20-047-02-22
306,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
BMW – 1 (F40)
  • Vuosimalli: 07.19 –
  • Moottori: 120i, 116d, 118d, 120d
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1085 / 1020
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 25 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vuosimalli: 11.20 –
  • Moottori: 128ti
  • Madallus edessä / takana: 15 mm / 10 mm