Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-35-020-02-22) Ford
Tuotenumero: E10-35-020-02-22
252,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
Ford – FIESTA VI (CB1, CCN)
  • Vuosimalli: 06.08 –
  • Moottori: 1.4 TDCi, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 855 / 785
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vuosimalli: 03.13 –
  • Moottori: 1.6 ST, 1.6 ST200
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 20 mm
  • Ei nelivetomalleihin
Ford – FIESTA VII (HJ, HF)
  • Moottori: 1.0 EcoBoost, 1.5 TDCi
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 25 mm
Ford – PUMA (J2K)
  • Moottori: 1.0 EcoBoost, 1.0 EcoBoost mHEV, 1.5 EcoBlue
  • Madallus edessä / takana: 20-25 mm / 25 mm