Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-70-012-01-22) Peugeot
Tuotenumero: E10-70-012-01-22
279,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
Peugeot – 308 (4A_, 4C_)
  • Vuosimalli: 09.07 – 12.15
  • Moottori: 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Bioflex, 1.6 GTI, 1.6 HDI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1100 / 1020
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 10 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
Peugeot – 308 CC (4B_)
  • Vuosimalli: 02.09 – 12.14
  • Moottori: 1.6 16V, 1.6 THP
  • Madallus edessä / takana: 35 mm / 20 mm