Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-85-016-02-22) VW
Tuotenumero: E10-85-016-02-22
291,00
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach Pro-Kit -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
Volkswagen – PASSAT (3C2)
  • Vuosimalli: 03.05 – 11.10
  • Moottori: 1.4 TSI, 1.8 TSI, 2.0 FSI, 2.0 TSI, 3.6 FSI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 BlueTDI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1180 / 1160
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 30 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
Volkswagen – PASSAT B7 (362)
  • Vuosimalli: 08.10 – 12.14
  • Moottori: 1.8 TSI, 2.0 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI
  • Madallus edessä / takana: 30 mm / 25 mm