Eibach Pro-Kit -madallusjouset (E10-85-021-05-22) VW
Tuotenumero: E10-85-021-05-22
268,00
Soveltuvuudet
Volkswagen – SCIROCCO (137, 138)
  • Vuosimalli: 11.09 – 11.17
  • Moottori: 2.0 R
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1090 / 780
  • Madallus edessä / takana: 15 mm / 10 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vuosimalli: 11.09 – 11.17
  • Moottori: 2.0 TDI
  • Madallus edessä / takana: 25-30 mm / 20 mm