Eibach Sportline -madallusjouset (E20-15-007-04-22) Audi, VW
Tuotenumero: E20-15-007-04-22
279,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Sportline -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
Audi – A3 SPORTBACK (8PA)
  • Vuosimalli: 09.04 – 03.13
  • Moottori: 1.4 TFSI, 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1130 / 1005
  • Madallus edessä / takana: 45-50 mm / 35-40 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
Volkswagen – GOLF VI CABRIOLET / CONVERTIBLE (517)
  • Vuosimalli: 03.11 – 05.16
  • Moottori: 1.4 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI
  • Madallus edessä / takana: 35 mm / 30 mm
  • Ei nelivetomalleihin
  • Moottori: 2.0 TSI, 2.0 GTI
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 15 mm