Eibach Sportline -madallusjouset (E20-20-031-01-22) BMW
Tuotenumero: E20-20-031-01-22
303,00
Toimitusaika n. 7 päivää
Eibach Sportline -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
BMW – 3 (F30, F80)
  • Vuosimalli: 10.11 – 10.18
  • Moottori: 316 i, 318 i, 320 i, 328 i, 330 i, 335i, 316 d, 318 d, 320 d, 325 d
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 980 / 1230
  • Madallus edessä / takana: 40 mm / 40 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
BMW – 4 COUPE (F32, F82)
  • Vuosimalli: 07.13 –
  • Moottori: 418 i, 420 i, 425 i, 428 i, 430 i, 435i, 418 d, 420 d, 425 d
  • Madallus edessä / takana: 25 mm / 20 mm