Eibach Sportline -madallusjouset (E20-81-009-02-22) Seat
Tuotenumero: E20-81-009-02-22
272,00
Loppu toistaiseksi
Ilmoita kun tuotetta on saatavilla
Eibach Sportline -madallusjouset. Parasta laatua 5-vuoden takuulla
Soveltuvuudet
Seat – LEON (1P1)
  • Vuosimalli: 05.05 – 12.12
  • Moottori: 1.8, 1.8 TSI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 FSI, 2.0 TDI, 2.0 TSI, 2.0 TFSI
  • Suurimmat sallitut akselimassat edessä / takana: 1130 / 930
  • Madallus edessä / takana: 45-50 mm / 35 mm
  • Ei autoihin, joissa automaattinen ajokorkeudensäätö
  • Ei nelivetomalleihin
  • Vuosimalli: 11.06 – 12.12
  • Moottori: 2.0 TFSI, 2.0 Cupra R
  • Madallus edessä / takana: 20 mm / 30 mm